.

.

Yeni THC Tauren RDTA 2 ml 24mm Çap Çift Rulo ile 3D Çevreleyen Hava Akımı Sistemi Dolum Tasarım Squonk vape Tankı

Yeni THC Tauren RDTA 2 ml 24mm Çap Çift Rulo ile 3D Çevreleyen Hava Akımı Sistemi Dolum Tasarım Squonk vape Tankı

₺ 20.56
₺ 24.19

İşlenmemiş
Depoda

THC Tauren BF RDTA 2 ml
Ürün TanıtımıLet' s hoş geldiniz yeni üyesi Fırtına Kreasyonlar, THC Tauren BF RDTA. 2 ml e-suyu kapasiteli ile birlikte geliyor, featuring basit ve kolay için benzersiz 45 ° yapı güverte bobin kurulum. En seçkin noktası Tauren BF RDTA olmasıdır benimser 28 mikro yan hava delikleri için güçlü boğaz hit. Artı döner AFC Yüzük ve 3 D çevreleyen hava akımı sistemi, en hassas ve tam lezzet keyfini. Ve THC Tauren RDTA de ekstra bir 510 squonk pin ile birlikte geliyor, bu yüzden en uyumlu Squonk MODs.
Parametre : Boyutu : 24x38mm Malzeme : 304 SS/Pirinç/Bakır Damla Ucu : 810 PEIBağlantı : Düzenli altın-kaplama 510 pin ve BF pin Bobinleri Tipi : Çift rulo Kapasitesi : 2 ml Benzersiz postless 45 ° inşa güverte Döner AFC yüzük ile farklı hava akımı seçim28 mikro hava delikleri ve 3 D çevreleyen hava akımı sistemiÇeşitli suyu dolum tasarım Alüminyum paketi olarak kullanılabilir 510 standı bodrum Ile birlikte geliyor1x THC Tauren BF RDTA1x510 Squonk Pin1x Allen Anahtarı1x Aksesuarları ÇantasıBasit ambalaj. Alışılmış fabrikadan Ambalaj, ambalaj verilmeksizin değiştirilebilir tabi.
510 Iplik.E-suyu ile gelmiyor. Ayrı ayrı satın gerekir.Ayrıca daha fazla alabilirsiniz Tel, Fitil ve Aracı için kolay yapı.

Diğer karakterislikler

Compatible Model:
electronic cigarette mod
Model Numarası:
THC Tauren RDTA
Marka Adı:
THC (消费电子)
Coils Type:
Replaceable
malzeme:
Maden
manufacturers:
THC
Size:
24mmx38mm
Material:
304SS/Brass/Copper
Drip Tip:
810 PEI
Connection:
Regular gold-plated 510 pin and BF pin
Coils Type:
Dual coils
Capacity:
2ml
feature:
refill system
air holes:
Double sides with 28 micro air holes
Benzer cümleler